Főoldal / Fotótár /

Tematikus bemutatók

Erdélyi fakeresztek, feszületek

A fakeresztek arca, mint az embereké, és ők is születnek, majd eszi az idő, az enyészet.

Földes Károly szolgálata

Mindig fontos feladatnak tekintettük felidézni Földes Károly alakját és ápolni mezőségi szolgálatának emlékét.

Herman János - „a Mezőség apostola”

Évtizedeken át az ő neve volt a Mezőség jelképe. Ő volt az utolsó igazi szórványapostol.

László Gyula régész emlékezete

2010-ben Kőhalomban emlékeztünk meg László Gyula régész születésének 100. évfordulójáról.

Romos erdélyi és partiumi templomok

Évek óta próbáljuk elkészíteni a veszélyeztetett templomaink jegyzékét. Ebben az albumban szereplő képeink csupán munkaanyagok egy véget nem érő adatgyűjtésben.

Sütő András szülőföldjén

Évek óta visszajárunk Pusztakamarásra. Amíg közöttünk volt, Sütő Andrással, aztán már csak emlékezni, Mezőséget félteni és cselekedni.