Főoldal / Fotótár / Alapítványunk munkája képekben /

Alapítványunk munkája 2002-ben

Felvinci találkozók

2002. a találkozók éve volt  a Fehér megyei Felvinc református gyülekezetében. Ezen alkalmak keretében az értelmiségiek, a nőszövetségi tagok és Kányádi Sándor olvasói találkoztak.

Presbiterek, ha találkoznak

Válogatás a marosújvári és uzdiszentpéteri presbiteri találkozón készült képekből.

Ifjúsági találkozó Nagyölyvesen

Fényképes ízelítő a nagyölyvesi ifjúsági találkozóról.

Algyógy - 2002

Az albumban szereplő felvételek a 10. algyógyi szórványlelkész - találkozón készültek.

10. Czelder - Földes szórványdíj átadó ünnepség

Helyszín: Gyergyószentmiklós, református templom Időpont: 2002. október 20. Czelder Márton díjazott: Gecző András csíkfalvi lelkipásztor Földes Károly díjazott: Máthé Kálmán feketehalmi gondnok

Ifjakkal Székelykocsárdon

Pillanatképek a Székelykocsárdon tartott ifjúsági találkozóról.