Főoldal / Fotótár / Alapítványunk munkája képekben /

Alapítványunk munkája 2004-ben

12. Czelder - Földes szórványdíj átadó ünnepség

Helyszín: Rákosd, református templom Időpont: 2004. október 30. Czelder Márton díjazott: id. Kabai Ferenc szamosújvári lelkipásztor Földes Károly díjazott: Vitéz Sándor hosdáti gondnok

Szórványmisszió 2004

2004 július első hetében zajlott a Zsil völgyi Lupény magyar reformátusságának felmérése. Ezzel párhuzamosan folyt a rákosdi, brádi, hósdáti, valamint a Szeben megyei bürkösi gyülekezetépítés. Az alpestesi ifjúsági találkozón szép számmal vettek részt Hunyad megyei fiatalok.

Gyülekezeti találkozó Bákóban

Az alábbi képek a 2004. október 23-án megrendezett bákói gyülekezeti találkozón, valamint az ekkor meglátogatott bukovinai, volt székely falvakban készültek.