Főoldal / Fotótár / Alapítványunk munkája képekben /

Alapítványunk munkája 2012-ben

Szórványmisszió 2012

Július harmadik hetében dr. Gudor Kund Botond lelkész meghívására Gyulafehérvár lakótelepein és a város vonzáskörzetéhez tartozó falvakban végeztünk felmérő munkát. A misszió keretén belül a marosvásárhelyi Habakuk diákbábcsoport tagjai előadást tartottak Küküllőváron, Magyarpéterfalván, Gyulafehérváron, Vajasdon és Búzásbocsárdon.

20. Czelder - Földes szórványdíj átadó ünnepség

Helyszín: Istvánháza, református templom Időpont: 2012. október 16. Czelder Márton díjazott: Ady István magyarfülpösi lelkipásztor Földes Károly díjazott: Bodolai Gyöngyi újságíró

Mezőségi angyaljárás

2012 karácsonyán az Erdélyi Magyarokért Közhasznú Alapítvány kezdeményezésére „Angyalok a Mezőségen” mottóval nagyszabású karácsonyi szeretetakcióra került sor. Vetési László „Köszönet az áldásthozóknak” című beszámolójához készült ez a képes krónika is.