Főoldal / Fotótár / Alapítványunk munkája képekben /

Alapítványunk munkája 2013-ban

Munkatáborban teológusokkal Marosillyén

2013. július 8-12 között a Hunyad megyei Marosillyén munkatábort szerveztünk a kolozsvári teológusok egy kis csoportjával. Kitakarítottuk az évtizedek óta használaton kívül álló református templomot, eltávolítottuk a több teherautónyi (!) évszázados galambürüléket a toronyból, majd a református temetőt és a sírköveket szabadítottuk fel a tövisbozótoktól.

Szórványlelkészek szakmai tanácskozása

Helyszín: Kolozsvár, Bethlen Kata Diakóniai Központ Időpont: 2013. szeptember 30 - október 1.

21. Czelder - Földes szórványdíj átadó ünnepség

Helyszín: Románújfalu, református templom Időpont: 2013. október 14. Czelder Márton díjazott: Molnár Jánosné Csoma Irma zsoboki lelkésznő Földes Károly díjazott: Nánási János románújfalusi gondnok