Főoldal / Fotótár /

Ismeretlen Erdély - képes utazások

Magyar közösségek a Borsa völgyében és környékén. A forrástól Csomafájáig.

Holttenger dokumentációs szórványprogram keretében idén folytattuk Kolozs megye kulturális örökségének feltérképezését és fényképes dokumentálását.

Utazás Kolozs megye szórványmagyarságának nyomában. Magyar közösségek a Borsa völgyében és környékén.

Utazás Kolozs megye szórványmagyarságának nyomában. A Kis-Szamos fővölgye Szamosújvártól Désig - 2.

Utazás Kolozs megye szórványmagyarságának nyomában. Magyar közösségek, arcok, építészeti emlékek, változások és együttélés a Kis-Szamos völgyében. Városi körképek: Szamosújvár és Dés.

Magyar közösségek, arcok, építészeti emlékek, változások és együttélés a Kis-Szamos völgyében. A Kis-Szamos fővölgye Bonchidától Szamosújvárig.

Utazás Kolozs megye szórványmagyarságának nyomában. A Kis-Szamos fővölgye Szamosújvártól Désig - 1.

Utazás Kolozs megye szórványmagyarságának nyomában. Magyar kisközösségek, szórványok Kolozsvár északi és déli gyűrűjében.

Utazás Kolozs megye szórványmagyarságának nyomában. A Kis-Szamos fővölgye Szamosfalvától Apahidáig.

Magyar közösségek, arcok, építészeti emlékek, változások és együttélés a Kis-Szamos völgyében. A Kis-Szamos fővölgye Apahidától Válaszútig.

Magyar közösségek, arcok, építészeti emlékek, változások és együttélés a Nádas- és a Kis-Szamos völgyében. Magyar szórványok Kolozsvár gyűrűjében.

Maros megye 26.

Magyar közösségek, építészeti értékek, közös múlt a Felső-Maros mentén. Szászrégen és környéke.

Maros megye 27.

Magyar közösségek, építészeti emlékek, közös múlt a Görgény völgyében.

Maros megye 28.

Magyar közösségek, építészeti emlékek, közös múlt a Felső-Maros mentén a Luc patak völgyében és mellékvölgyeiben.

Maros megye 29.

Történelmi utazás Szászrégentől Gödemesterházáig.

Maros megye 30.

Magyar közösségek, építészeti értékek, közös múlt a Szabadi patak völgyében.

Maros megye 20.

Magyar közösségek, építészeti emlékek, közös múlt a Kis-Küküllő völgyében Mikefelvától Bonyháig.

Maros megye 21.

Történelmi utazás a Kis-Küküllő völgyében Bonyhától Balavásárig.

Maros megye 22.

Magyar közösségek, építészeti emlékek, közös múlt a Kis-Küküllő Kundi és Dányáni mellékvölgyeiben

Maros megye 23.

Magyar, román és szász falvak a Szentiványi és Zágori patakok völgyében.

Maros megye 24.

Magyar, román és szász falvak az Egrestői és Nádas patakok völgyében.

Maros megye 25.

Székely katolikus és unitárius falvak a Véckei, Ravai és Csöbi patakok völgyében.

Maros megye 19.

Magyar közösségek, építészeti emlékek, közös múlt a Kis-Küküllő völgyében Sövényfalvától Balavásárig.

Maros megye 18.

Magyar közösségek, építészeti emlékek, közös múlt a Kis-Küküllő völgyében.

Maros megye 17.

Magyar közösségek, magyar, szász és román történelmi emlékek Maros megyében.

Maros megye 16.

Magyar közösségek, építészeti emlékek, közös múlt a Nagy-Küküllő völgyében.

123 Következő