Főoldal / Hírek, beszámolók /

Elhunyt Szántó Sándor János râmnicu-vâlcea-i lelkipásztor

"Ő megbocsátja minden bűnödet, meggyógyítja minden betegségedet, megváltja életedet a sírtól, szeretettel és irgalommal koronáz meg." Zsolt, 103, 3-4

Szomorú szívvel tudatjuk, hogy néhány nappal Fazakas Csaba temesvári lelkipásztor halála után, Szántó Sándor János egykori küküllőalmási, vízaknai és râmnicu-vâlcea-i lelkipásztor 53 éves korában visszaadta lelkét Teremtőjének.

Pihenése legyen csendes, emléke áldott!

Brassói Református Egyházmegye Lelkészi Közössége